29383382 | Buvmateriāli
25438606 | Durvis, logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Finierētas durvis

Mūsu uzņēmums piedāvā jums iespēju pasūtīt finierētas iekšdurvis dzīvokļiem un mājām Daugavpilī un Rīga. Mēs izgatavojam durvis pēc individuāliem izmēriem un piedāvājam dažādas apdares krāsas, kas piemērotas jebkuram interjeram.

Mūsu durvju kolekcija ir plaša, un tajā ietilpst dažādi dizaina stili un apdares veidi. Jūs varat izvēlēties no daudzām apdares krāsām, sākot no klasiskām un elegantiem toņiem līdz modernām un spilgtām krāsām. Mūsu mērķis ir nodrošināt jums vislabāko risinājumu, kas atbilst jūsu individuālajām prasībām un interjera stilam.

Mūsu durvju salons Daugavpilī ir jūsu rīcībā, lai palīdzētu jums izvēlēties piemērotās iekšdurvis. Mūsu komanda ir pieredzējuši speciālisti, kuri ar prieku sniegs jums padomu un konsultācijas, lai palīdzētu jums izdarīt labāko izvēli. Mēs strādājam ciešā sadarbībā ar klientiem, lai saprastu viņu vēlmes un nodrošinātu, ka mūsu piedāvājums atbilst viņu prasībām.

Pasūtīt iekšdurvis dzīvokļiem un mājām ir ērti un vienkārši. Jūs varat apmeklēt mūsu durvju salonu Daugavpilī, kur mūsu speciālisti palīdzēs jums izvēlēties un pasūtīt vēlamās durvis. Tāpat mēs piedāvājam iespēju sazināties ar mums tiešsaistē vai pa tālruni, lai saņemtu papildus informāciju un veiktu pasūtījumu.

Mūsu mērķis ir nodrošināt jums augstas kvalitātes un stilīgas iekšdurvis, kas pilnībā apmierina jūsu vajadzības un iekļaujas jūsu mājas interjerā. Uzticiet mums savu durvju izvēli, un mēs nodrošināsim jums labāko risinājumu, kas atbilst jūsu prasībām un nodrošina ilgstošu izmantošanu.


Durvis Torino Eco Brama
Очень много
220,00€
Durvis Bella Eco Brama
Очень много
236,00€
Durvis Bella HD Eco Brama
Очень много
245,00€
Durvis Loza Standart X
Очень много
250,00€
Durvis Breno Eco Brama
Очень много
255,00€
Durvis Loza Klasika
Очень много
294,00€
Durvis Bella HD Pro Brama
Очень много
308,00€
Durvis Bella Pro Brama
Очень много
308,00€
Durvis Torino Pro Brama
Очень много
308,00€
Durvis Bella Kristal Eco Brama
Очень много
334,00€
Durvis Bella Kristal HD Eco Brama
Очень много
334,00€
Durvis Bella Kristal Pro Brama
Очень много
334,00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 107 (Kopā lapu - 9)