29383382 | Buvmateriāli
25438606 | Durvis, logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
-15%
Preces kods:
V2849
Ražotājs:
HORMANN
Очень много
2 000,00€1 695,00€
Sakarā ar straujo izejmateriālu cenu kāpumu, mājaslapā norādītajām preču cenām ir informatīvs raksturs un tās var mainīties pasūtījuma apstiprināšanas brīdī. Lai saņemtu precīzu cenu piedāvājumu, lūdzam sazināties ar mums.

Durvju apraksts

Ieejas durvis sirsnīgai viesu sagaidīšanai!
Ja vēlaties savas mājas ieejai uzstādīt kvalitātes ziņā augstvērtīgas durvis ar vienlaikus pievilcīgu vizuālo risinājumu, Hörmann Thermo65 mājas ārdurvis ir tieši tas, kas jums ir nepieciešams.  Pilnas virsmas 65 mm tērauda durvju vērtne ar cieto PU putu pildījumu un iekšpusē uzstādītu vērtnes profilu no kompozītmateriāla nodrošina to, ka aukstums paliek viņpus durvīm. Durvīm Thermo65 piemīt ļoti laba siltumizolācija, jo to Ud vērtība ir līdz 0,87 W/(m²·K). Durvis ir sērijveidā aprīkotas ar pieckāršu drošības slēdzeni, lai jūs mājās justos drošs un pasargāts.

Atbildīgi paaudzi pēc paaudzes

Ģimenes uzņēmumam Hörmann ir vairāk nekā 85 gadu specializēta pieredze būvelementu jomā. Tas nozīmē būt atbildīgiem ne tikai tagadējās paaudzes, bet arī iepriekšējo un nākamo paaudžu priekšā. Tāpēc mēs tik nopietni uztveram atbildību par apkārtējo vidi. Attiecīgi izstrādājam inovatīvus risinājumus, kā ilgtspējīgi ražot un pārdomāti aizsargāt apkārtējo vidi.

Zīmola kvalitāte – Made in Germany

Ģimenes uzņēmums Hörmann vienuviet piedāvā visus būvelementus, kas ir būtiski celtniecībā un modernizācijā. Tie ir ražoti īpaši specializētās un mūsdienīgās rūpnīcās. Turklāt mūsu darbinieki intensīvi strādā, lai radītu jaunus izstrādājumus, pastāvīgi pilnveidotu esošos un uzlabotu to detaļas. Šādi mēs izstrādājam patentus un ieņemam unikālu pozīciju tirgū.

Durvju dizains atbilstoši visaugstākajām prasībām

Ar Hörmann parādes durvīm un ieejas durvīm varat skaisti uzņemt viesus. Turklāt mūsu durvju pārdomātais dizains diendienā sagādā prieku gan jums, gan jūsu ģimenei. Mūsu durvis piesaista atzinīgus skatienus no ārpuses un no iekšpuses pilnībā pieskaņojas dzīvojamo telpu iekšdurvīm. Patiešām glīti!

Mēs pasargāsim no nelūgtiem viesiem

Ik pēc piecām minūtēm notiek ielaušanās kādā mājoklī. Tāpēc ir jo svarīgāk nodrošināt, ka parādes durvis atbilst augstam drošības standartam. Ja kramplauzim aptuveni 90 sekundēs nav izdevies uzlauzt durvis, parasti uzlaušanas mēģinājumu pārtrauc. Ja durvis ir nodrošinātas ar aizsardzību pret ielaušanos, tad gandrīz puse uzlaušanas mēģinājumu beidzas neveiksmīgi.

Pilnībā individuāli pielāgojamas parādes durvis un ieejas durvis

Vienalga, vai vēlas iegādāties jaunas parādes durvis vai otras ieejas vai sānu ieejas durvis: Hörmann klāstā ir viss ikviena vēlmēm. Pie mums var piemeklēt durvis, kuras precīzi atbilst klienta prasībām. Elegantas, ar lieliem stiklojumiem, ar viedām un ērtām vadības funkcijām – iespējas ir tikpat dažādas kā vēlmes. Smelieties iedvesmu no Hörmann daudzveidīgā piedāvājuma nākamajās lappusēs vai ērti konfigurējiet savas sapņu durvis tīmeklī. 

Durvju komplektā ietilpst

 • vērtne
 • stikls
 • kārba
 • blīvgumija
 • 3 pretuzlaušanas rīgeļi
 • 3 eņģes
 • 1 slēdzene
 • rokturu komplekts
 • slieksnis

Durvju izmēri

 • Platums ar kārbu: no 875 mm līdz 1250 mm
 • Augstums ar kārbu: no 1875 mm līdz 2250 mm
 • Vērtnes biezums: 65 mm

Ekrānā redzamie krāsu toņi ir atveidoti elektroniski. Tie var atšķirties no reālā krāsas toņa, jo mūsu krāsu uztveri ietekmē materiāla virsma, atspīdums, apgaismojums un citi faktori. Lai precīzi noteiktu krāsas toni, iesakām izmantot reālos krāsu toņu katalogus, kā arī vienmēr pārliecinieties par savu izvēli un izmantojiet toņu katalogus vidē vai apstākļos, kas līdzinās tiem, kādiem izvēlaties krāsu.

Preces bildei ir informatīvs raksturs. Tehniskie dati var atšķirties atkarībā no komplektācijas un izmēra. Furnitūra un tās izvietojums arī var atšķirties.

Papildus informāciju Jūs varat saņemt klientu apkalpošanas centrā internetveikalā  www.ventum.lv
E-pasts: e-shop@ventum.lv, telefons: +371 25438606 (durvis un furnitūra), +371 29 383 382 (celtniecības materiāli)

Lidzīgas preces
-15%
Alumīnija ārdurvis 750F Hormann
Alumīnija ārdurvis 750F Hormann
Очень много
2 000,00€ 1 695,00€
-5%
Alumīnija ārdurvis 810S Hormann
Alumīnija ārdurvis 810S Hormann
Очень много
2 000,00€ 1 910,00€
-5%
Alumīnija ārdurvis 010 Hormann
Alumīnija ārdurvis 010 Hormann
Очень много
1 700,00€ 1 620,00€
-5%
Alumīnija ārdurvis 015 Hormann
Alumīnija ārdurvis 015 Hormann
Очень много
1 700,00€ 1 620,00€
-5%
Alumīnija ārdurvis 515 Hormann
Alumīnija ārdurvis 515 Hormann
Очень много
1 700,00€ 1 620,00€