29383382 | Buvmateriāli
25438606 | Durvis, logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Preces kods:
V0275
Ražotājs:
TechnoNICOL
Очень много
47,31€ / rul.
Sakarā ar straujo izejmateriālu cenu kāpumu, mājaslapā norādītajām preču cenām ir informatīvs raksturs un tās var mainīties pasūtījuma apstiprināšanas brīdī. Lai saņemtu precīzu cenu piedāvājumu, lūdzam sazināties ar mums.

10 m2/rul
25 gab/pal.

Paredzēts jumta seguma apakšslāņa ierīkošanai, būvkonstrukciju un inženierbūvju hidroizolācijas sistēmās. Izmanto jaunu jumtu segumu ierīkošanai un veco jumutu remontam, Ideāls divu slāņu hidroizolācijas ierīkošanai pamatnēs. Nav ieteicams lietot kā vienkārtas hidroizolāciju jumtiem vai būvkonstrukcijām. Var tikt izmantots kā apakšslānis bitumena šindeļu klājumam ar mehānisku stiprinājumu.

Pamatnes veids, svars: poliestrs, 160 g/m2
Masa: 3.5±0.25 kg/m2

 

Ekrānā redzamie krāsu toņi ir atveidoti elektroniski. Tie var atšķirties no reālā krāsas toņa, jo mūsu krāsu uztveri ietekmē materiāla virsma, atspīdums, apgaismojums un citi faktori. Lai precīzi noteiktu krāsas toni, iesakām izmantot reālos krāsu toņu katalogus, kā arī vienmēr pārliecinieties par savu izvēli un izmantojiet toņu katalogus vidē vai apstākļos, kas līdzinās tiem, kādiem izvēlaties krāsu.

Preces bildei ir informatīvs raksturs. Tehniskie dati var atšķirties atkarībā no komplektācijas un izmēra. Furnitūra un tās izvietojums arī var atšķirties.

Papildus informāciju Jūs varat saņemt klientu apkalpošanas centrā internetveikalā  www.ventum.lv
E-pasts: e-shop@ventum.lv, telefons: +371 25438606 (durvis un furnitūra), +371 29 383 382 (celtniecības materiāli)

Lidzīgas preces
Uzkausējamais ruberoīds Bipol XL EKP slate
Очень много
65,70€
Uzkausējamais ruberoīds TechnoNICOL ECOFLEKS PV 3.0 kg
Закончился