29383382 | Buvmateriāli
25438606 | Durvis, logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Preces kods:
V0191
Ražotājs:
LODE
Очень много
0,99€
Sakarā ar straujo izejmateriālu cenu kāpumu, mājaslapā norādītajām preču cenām ir informatīvs raksturs un tās var mainīties pasūtījuma apstiprināšanas brīdī. Lai saņemtu precīzu cenu piedāvājumu, lūdzam sazināties ar mums.

Apraksts

Celtniecības ķieģeļiem piemīt augsta stiprība un tie tiek izmantoti sienu mūrēšanā. Celtniecības ķieģeļus nav rekomendēts izmantot vietās, kur tie pakļauti tieši atmosfēras iedarbībai, kā, piemēram, skursteņa galvu, žogu stabu, brīvi stāvošu konstrukciju u.c. mūrēšanai. Tādos gadījumos rekomendēts izmantot apdares ķieģeļus. Ja celtniecības ķieģeļus izmanto tiešai atmosfēras iedarbībai pakļautās konstrukcijās, virs tiem obligāti vienmēr jāparedz apdare. 

Tehniskie dati

  • Gluda virsma , sarkana krasa
  • Izmēri - 250x120x65 mm
  • Iepakojums - 344 gab./pal.
  • Svars: 4.2 kg./gab.
  • Spiedes stiprība = 25 N/mm2

Ekrānā redzamie krāsu toņi ir atveidoti elektroniski. Tie var atšķirties no reālā krāsas toņa, jo mūsu krāsu uztveri ietekmē materiāla virsma, atspīdums, apgaismojums un citi faktori. Lai precīzi noteiktu krāsas toni, iesakām izmantot reālos krāsu toņu katalogus, kā arī vienmēr pārliecinieties par savu izvēli un izmantojiet toņu katalogus vidē vai apstākļos, kas līdzinās tiem, kādiem izvēlaties krāsu.

Preces bildei ir informatīvs raksturs. Tehniskie dati var atšķirties atkarībā no komplektācijas un izmēra. Furnitūra un tās izvietojums arī var atšķirties.

Papildus informāciju Jūs varat saņemt klientu apkalpošanas centrā internetveikalā  www.ventum.lv
E-pasts: e-shop@ventum.lv, telefons: +371 25438606 (durvis un furnitūra), +371 29 383 382 (celtniecības materiāli)