Preces: 0 x 0.00 €
Jūsu grozs tukšs
Preces grozā: 0 x 0.00 € Noformēt pirkumu

Ārdurvis Torex Snegir 55C-01

Ražotājs: Torex
zoom Palielināt

Apraksts

Snegir 55 - durvis visām sezonām ar termopārrāvumiem ailā un vērtnē. Lietū, sniegā un karstumā tās saglabās Jūsu mājā komfortu un mājīgumu, pateicoties vērtnes trīskomponentu uzpildei, trīskāršam blīvējumu kontūram un aukstuma tiltiņu neesamībai.

Uzbūvējot savu māju, ir vēlme padarīt to par visskaistāko, lai katra tās detaļa priecētu acis un atspoguļotu saimnieka estētiskās vēlmes. Pateicoties dažādu stilu dekoratīvās apdares daudzveidībai, Snegir 55 palīdzēs Jums radīt Jūsu mājas individuālu tēlu. Neaizmirstiet par termopārrāvumu. Šīs durvis ir izstrādātas speciāli uzstādīšanai uz ielas!
Šādas durvis saglabās siltumu mājā!

Modelis ekspluatācijai bargos laika apstākļos. Durvju vērtne un aila ar termopārrāvumu, vērtnes pieduras pie ailas 3 kontūri, 3 blīvējuma kontūri, 3 komponentu vērtnes piepildījums, vērtnes biezums līdz 110 mm. SNEGIR 55 ir pārliecinoša aizsardzība pret aukstumu!
Jūs izdarāt optimālu izvēli par labu savam komfortam un mājīgumam!

Slēdzenes nepieskaras „siltajai" iekšējai vērtnes daļai. Tās ir nostiprinātas uz ārējās, „aukstās" vērtnes daļas. Pateicoties tam, tiek izslēgti „aukstuma tiltiņi, uz slēdzenēm neveidojas kondensāts un rezultātā tās necaursalst.
Tas nodrošinās augstu durvju darbspēju visā ekspluatācijas gaitā!
 
2 suvaldu tipa slēdzenes, 3. klase un 4. drošības un pretuzlaušanas klase (visaugstākā) pēc GOST. Augsts drošības līmenis – augsts Jūsu miera līmenis.

Droša aizsardzība Jums ne tikai no sliktiem laika apstākļiem, bet arī no ļaundariem!
SNEGIR 55 sērijas durvis nodrošinās attēlotās siltuma pārvades pretestības rādītājus, kas gandrīz 2 reizes pārsniedz GOST prasības.
Tas ļaus efektīvi saglabāt siltumu Jūsu mājā!
 
Termopārrāvums
Lai saglabātu siltumu Jūsu mājā, nepietiek tikai ar labiem logiem un biezām sienām. Nepieciešams, lai arī durvīm būtu augsti siltumizolācijas rādītāji. Šai nolūkā durvīs jābūt speciālam elementam, kas izslēgs temperatūras iedarbību no ielas puses. Šāds elements ir termopārrāvums.

Snegir 55 sērijas durvīs termopārrāvums atrodas gan durvju vērtnē, gan ailā. Durvju ailā atrodas izolācijas slānis, kas izvietots starp ailas ārējo un iekšējo daļu. Termopārrāvums vērtnē iedala durvis ārējā un iekšējā daļā. Iekšējā daļa neizlaiž siltumu no Jūsu mājas, ārējā daļa neļauj aukstumam nokļūt no ārpuses.
 
Aizsardzība no caurvēja
Lai Jūsu mājā vienmēr būtu mājīgi, ielas durvīm jāpasargā ne tikai no sala, paaugstināta mitruma un temperatūras svārstībām, bet arī no caurvēja. Tieši šai nolūkā Snegir 55 durvīs paredzēti 3 blīvējuma kontūri.

Divi blīvējuma kontūri izvietoti uz durvju ailas, trešais blīvējuma kontūrs izvietots uz vērtnes.
 
Skaistums un drošums
Sava māja ir sava teritorija. Šeit viss ir tā, kā to vēlaties tieši Jūs. Lai pasvītrotu Jūsu mājas individuālo tēlu, Snegir 55 sērijas durvīm ir izveidota tēlu kolekcija dažādos stilos.

Iekšējā apdare nav „pielīmēta" pildījumam, to var noņemt nepieciešamības gadījumā. Konstrukcijas īpašības ļauj viegli nomainīt iekšējo dekoratīvo aizsargpaneli. Tas ļaus ātri atsvaidzināt durvju dizainu bez papildu laika un materiālajām izmaksām.
 
Droša aizsardzība
Snegir 55 durvis aprīkotas ar divām suvaldu tipa slēdzenēm ar atsperotiem aizklājiem:

Augšējā slēdzene – suvaldu tipa 4. (augstākā) pretuzlaušanas klase – aprīkota ar masīviem aizbīdņiem, diametrs 16 mm.
Apakšējā slēdzene – suvaldu tipa, 3. drošības klase.
Šāda slēdzeņu sistēma droši pasargās durvis no visiem galvenajiem intelektuālās un spēka uzlaušanas paņēmieniem. Rezultāts – Jūsu un Jūsu īpašuma augsta aizsardzības pakāpe.

Komplektā ietilpst

 • vērtne
 • stikls
 • kārba
 • blīvgumija ar trīskārtējo konturu 
 • nakts aizbīdnis
 • 2 pretuzlaušanas rīgeļi
 • apmales komplekts uz vienu pusi
 • 2 eņģes
 • 2 slēdzenes
 • rokturu komplekts
 • actiņa
 • metāla ekscentriķis
 • tērauda slieksnis

Papildus var pasūtīt paplašinājuma dēli un apmales

Izmēri

 • Augstums ar kārbu: 2000, 2030, 2050, 2100 mm
 • Platums ar kārbu: 880, 950, 1000 mm
 • Vērtnes biezums: 100 mm
Augstums ar kārbu:
Platums ar kārbu:
Atvēršana:

Ārējās apdares krāsa:


Iekšējās apdares krāsa:


Cena: 1500.00 €
Stikls: ar stiklu
Nav pieejams
Daudzums: