Mans grozs
Jūsu grozs tukšs
Preces grozā: 0 x 0.00 € Noformēt pirkumu

Durvju transportēšanas, glabāšanas, uzstādīšanas un ekspluatācijas noteikumi

Durvju transportēšana
Lai novērstu deformācijas, durvis ir jātransportē uz līdzenas virsmas horizontālā stāvoklī, iepriekš nostiprinot to. Manuālas transportēšanās laikā durvis jāpārnēsā uzmanīgi, lai nesabojātu vērtnes ar apkārtējiem priekšmetiem.

Durvju glabāšana
Lai novērstu deformāciju, durvis pirms uzstādīšanas jāuzglabā uz līdzenas virsmas horizontālā stāvoklī. Nedrīkst glabāt durvis tuvumā sildītājiem vai caurvējā, izvairīt no tiešas saules gaismas. Tas var izraisīt plaisas, durvju deformāciju un durvju krāsas pārklājuma nevienmērīgas izmaiņas. Glabāt var tikai oriģinālajā iepakojumā. Stingri aizliegts glabāt durvis telpās, kur veikti būvdarbi mitrā veidā (sienu iztapsēšana, balsināšana, apmešana, špaktelēšana, izlīdzināšana utt.)

Durvju uzstādīšana
Durvis ir paredzētas uzstādīšanai telpās ar gaisa temperatūru no 10 līdz 35°C ar mitrumu no 30 līdz 70%. Pie tam nav pieļaujamas šo parametru svārstības. Durvju uzstādīšana ir jāveic ar kvalificēto speciālistu spēkiem ar speciālu instrumentu pielietojumu. Pirms uzstādīšanas ir nepieciešams lai durvis “aklimatizētos” telpā – dažas diennaktis durvīm jānoguļ brīvā stāvoklī. Nerekomendē noņemt durvju iesaiņojumu līdz pilnai “aklimatizācijai”.

Ekspluatācija un apkalpošana
Rekomendē periodiski pielietot aprūpes līdzekļus dabiska koka mēbelēm. Atļauta durvju virsmas attīrīšana ar mitru salveti (koka durvīm). Jāatsakās no rupja mehāniskas iedarbošanās uz durvju virsmu, kā arī no virsmas kontakta ar preparātiem, kas satur skābi, sārmu, šķīdinātājus – tas var novest pie defektu rašanās uz tās un ārējā izskata pasliktināšanos.

Garantijas noteikumi
Nepieņem preci un nekompensē zaudējumus, ja preces vizuāli defekti tiek atklāti pēc preces apstrādes (tostarp : eņģu, slēdzes, rokturu uzstādīšanas, kārbas montāžas, vērtnes aizzāģēšanas utt.), kā arī ja preces apstrāde un ekspluatācijas netika veikti saskaņā ar durvju uzstādīšanas un ekspluatācijas noteikumiem.
Garantija ir spēka no preces pārdošanas dienas līdz LR noteiktajam terminam, ja pircējs var uzrādīt čeka vai pavadzīmes oriģinālu, kur ir redzams iegādes datums.

Garantija ir nederīga sekojošos gadījumos :

  • Ja precei ir mehāniski bojājumi, kas radās nepareizas transportēšanas un glabāšanas dēļ, kuras veica klients.
  • Ja nav ievēroti durvju glabāšanas, uzstādīšanas un ekspluatācijas noteikumi
  • Ja preces bojājums radās dabas katastrofu dēļ(plūdi, vētra, ugunsgrēks utt.) un kā arī citu sadzīves faktoru dēļ.