Mans grozs
Jūsu grozs tukšs
Preces grozā: 0 x 0.00 € Noformēt pirkumu

Dabīgā koka durvju īpatnības

123-kvartet-dosv-kashtans26hdgf10or146Iekšdurvis tiek izgatavotas no dažādiem materiāliem. Populārākais materiāls ir dabīgais koks, kā arī dažāda veida mākslīgie materiāli – kokskaidu plates (DSP), vidēja blīvuma kokšķiedras plātnes (MDF), mākslīgais finieris vai laminatīns un tamlīdzīgi. Acīmredzot nav nozīmes pieminēt ārkārtīgi svarīgo dabīgā koka īpašību – ekoloģiskumu.Turkāt šis materiāls ne tikai nav kaitīgs veselībai, bet arī atbilst visām prasībām, kādas tiek izvirzītas iekšdurvju kvalitātei: izturība, augstā telpas siltumnoturības pakāpe, skaņas izolācijas spēja, kā arī stilu daudzveidība. Bez visa minētā atšķirībā no mākslīgo materiālu izstrādājumiem no koka izgatavotās durvis „elpo”, tas ir, veicina dabisku gaisa apmaiņu telpā.

Dabīgais finieris ir 0,5-1 mm biezas, apmēram 15 cm platas koksnes plātnes. Tas ir samērā izturīgs un ilgi kalpojošs materiāls, un, protams, salīdzinājumā ar mākslīgo finieri to uzskata par ekoloģisku un izturīgu. Pateicoties modernajām tehnoloģijām šīs plānās plāksnes tiek ļoti cieši pielīmētas pie durvju pamatnes, tādējādi veidojot izturīgu rāmi. Pēc šādas procedūras nekādi ārējie faktori nevar ietekmēt savienojuma stigrību, durvis kļūst izturīgas un drošas. Starp finierēto durvju kā koka izstrādājuma galvenajām priekšrocībām ievērību pelna salīdzinoši nelielais svars, labās ekspluatācijas īpašības (augstā izturība un ilgais kalpošanas laiks), kā arī salīdzinājumā ar masīvkoka durvīm pieejamā cena. Starp citām pozitīvajām īpašībām jāatzīmē, ka pircējiem tiek dota iespēja izvēlēties no plaša finierēto durvju sortimenta – dažādi modeļi, dizains, krāsas.

Durvis no koka finiera izskatās moderni un vienmēr ir iespējams piemeklēt interesantus variantus visdažādākajiem interjeriem. Papildus tam, bojājumu vai skrāpējumu gadījumā, koka durvis ar dabīgo finieri ir iespējams restaurēt.