Mans grozs
Jūsu grozs tukšs
Preces grozā: 0 x 0.00 € Noformēt pirkumu

Arī durvis runā. Ko par mājas saimnieku stāsta ieejas durvju krāsa?

Izrādās, ka tavas mājas ieejas durvis ir ne tikai ieeja tavā namā, bet tās arī liecina par saimnieka raksturu. Izlasi un uzzini par sevi kaut ko jaunu. Vai portāla Country Living autoriem ir taisnība vai nav, vērtē pati.

durvis-46278247

Jau doma vien par raibiem svētku karodziņiem, dažādiem krāsainiem sīkumiņiem, burzmu, jucekli un nekārtību tev uzdzen šermuļus un paceļ asinsspiedienu. Iespējams, daži par tevi teic, ka pārāk sevi kontrolē un ierobežo, tomēr tu uzskati, ka tev patīk skaistums un vienkāršības smalkums. Turklāt var droši apgalvot, ka tavā garderobē neviens apģērbs, neviena poga, kā arī neviena tavas mājas vienkāršās līnijās ieturētā mēbele nekad nekļūs nemoderna.

dzeltenas-durvis-46277307

Ja savā mājoklī tu ieej pa dzelteni krāsotām durvīm, iespējams, optimistu izzobošanu tu uztver kā personīgu apvainojumu. Tu atrodies uz robežas starp individuālismu un pūļa kopīgajiem uzskatiem. Tu labprāt izcelies pūlī, līdzīgi kā tavas dzeltenās durvis, un tev patīk, ja māja un apģērbs atspoguļo tavu personību, bet tu nekad negribētu būt vienīgā ar savu viedokli, gaumi un nostāju. Tev ir nepieciešama kopības sajūta ar sabiedrību.

roza-durvis-46277327

Tavai mājai ir rozā durvis? Tātad, tavs moto skan: "Dzīve ir svētku mielasts, bet lielākā daļa mirst badā, tā arī neiemācoties mieloties pie dzīves galda." Tu smelies iedvesmu no dažādām veiksmīgām un ievērojamām personībām. Tev pietrūkst pacietības un iejūtības saskarsmē ar cilvēkiem, kas neuzņemas nekādus riskus un dzīvo pelēcīgu, garlaicīgu dzīvi. Tomēr, lai cik tas neizklausītos dīvaini, tavi labākie draugi ir pelēko durvju īpašnieki, jo jūs abi novērtējat smalkas un skaistas lietas, raksta portāls "CountryLiving".

sarkanas-durvis-46277451

Par ko stāsta sarkanas durvis? Ja tu varētu dzīvot jebkur pasaulē, tā noteikti būtu Londona vai jebkura cita vieta Lielbritānijā. Tevi fascinē vēsture, patīk gan elegantas un vēsturiskas ēkas pilsētā, gan noslēpumainas un romantiskas lauku mājas. Tava vājība ir dažādi vēsturiski dekori. Tava paradīze ir tavs iekoptais dārzs. Dzerot tēju, tu izmanto vissmalkākos porcelāna traukus, virtuves plauktā glabājas ne tikai viena tējas kastīte, bet vesela kolekcija, un tava karstākā vēlēšanās ir, lai visi bērni tiktu saģērbti kā princis Džordžs.

zilas-durvis-46277361

Gaiši zilas durvis "CountryLiving" versijā stāsta: ja tu neatrodies jūras krastā, tad tu domā par pludmali. Šajā trakajā pasaulē tu esi mierīga un savaldīga. Māja ir vieta, kur noslēpties no pasaules un justies vienmēr ērti. To raksturo ērts dīvāns vai krēsls un sizāla paklājs uz grīdas.

oranzas-durvis-46277473

Tevi uzrunā jebkas, kas ir moderns un stilīgs. Pat, ja tev vēl nav savas mājas, tu par to domā. Tev patīk tīras līnijas, skaidras kompozīcijas un košu krāsu kontrasti, tev patīk plašas, nepiebāztas telpas un tavā stila izpratnē nav nekā tāda, ko varētu saukt par sentimentālu. Nebūtu pareizi tevi saukt par minimālistu, bet tev patīk, ja ikviens priekšmets novietots tā, lai tas izceltos un būtu novērtējams.

violetas-durvis-46277377

Tu vienmēr seko savai iekšējai sauksmei, daudz neklausoties citu viedoklī. Ja kāds domā tev līdzīgi, lai cik tas dīvaini neizklausītos, tu pat to īsti nepamani, jo patiesībā, tev ir vienalga. Tev vienmēr ir labs noskaņojums un visu, kas notiek tavā dzīvē, izvēlies pati, draugus ieskaitot. Ja tu šajā dzīvē neesi māksliniece, tad tāda esi bijusi iepriekšējās dzīvēs.

melnas-durvis-46277401

Tev visās dzīves situācijās vienmēr ir padoms un atbilde. Tu vienmēr spēj atrast pareizos vārdus, kurus pateikt, tu vienmēr dari pareizās lietas un vienmēr apģērbies pareizajās drēbēs. Turklāt tava dzīve ir ļoti aizņemta, aktīva, tu satiec daudz cilvēkus, daudz ceļo un tu piedzīvo visdažādākās situācijas. Viss tavā izskatā un apkārtnē ir klasisks, pārdomāts, jo tas tev ļauj koncentrēties uz dzīves galvenajām lietām.

zalas-durvis-46277483

Tevi fascinē jebkas, kas liecina par jaunību. Zaļās durvis tev asociējas ar mīļo rudeni un tev patīk nēsāt šņorzābakus, atnākt uz savām mājām, ieritināties krēslā un iedzert karstu šokolādi, lai gan zaļās durvis sader ar jebkuru gadalaiku un liecina par sirsnīgām mājām. Tu vienmēr vēlies redzēt savus draugus un labprāt rīko dažādas viesības.

 

Avots: www.delfi.lv