29383382 | Buvmateriāli
25438606 | Durvis, logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Preces kods:
V0289
Ražotājs:
TechnoNICOL
Закончился
Sakarā ar straujo izejmateriālu cenu kāpumu, mājaslapā norādītajām preču cenām ir informatīvs raksturs un tās var mainīties pasūtījuma apstiprināšanas brīdī. Lai saņemtu precīzu cenu piedāvājumu, lūdzam sazināties ar mums.

35 gab/pal.

Karstā pielietojuma jumtu mastika TechnoNICOL Nr. 41 tiek izgatavota no plimērmodificēta bitumena un minerālajām pildvielām. Analoģiskais sastāvs padara mastiku pilnībā savietojamu ar TechnoNICOL korporācijas ražotajiem bitumena jumtu un hidroizolācijas materiāliem. Tās izmantošana nodrošina drošas, viengabalainas jumta sistēmas
Karstā pielietojuma jumtu mastika TechnoNICOL Nr. 41 ir paredzēta jumtu ierīkošanai un remontam (aizdarot plaisas, robus cementa un smilšu un asfaltbetona izlīdzinošajās kārtās, betona plātnēs; atjaunojot jumta klājuma uzkaisījumu; uzstādot ūdens noteku piltuves; vietā, kur jumta klājums piekļaujas caurulēm, deflektoriem; ruļļu jumta materiālu uzklāšanai bez uguns) un hidroizolācijai (ar augsni saskarsmē esošu tērauda konstrukciju, betona bloku, kolonnu, tērauda, betona būvkonstrukciju, tostarp cauruļvadu apziešanai).


Ekrānā redzamie krāsu toņi ir atveidoti elektroniski. Tie var atšķirties no reālā krāsas toņa, jo mūsu krāsu uztveri ietekmē materiāla virsma, atspīdums, apgaismojums un citi faktori. Lai precīzi noteiktu krāsas toni, iesakām izmantot reālos krāsu toņu katalogus, kā arī vienmēr pārliecinieties par savu izvēli un izmantojiet toņu katalogus vidē vai apstākļos, kas līdzinās tiem, kādiem izvēlaties krāsu.

Preces bildei ir informatīvs raksturs. Tehniskie dati var atšķirties atkarībā no komplektācijas un izmēra. Furnitūra un tās izvietojums arī var atšķirties.

Papildus informāciju Jūs varat saņemt klientu apkalpošanas centrā internetveikalā  www.ventum.lv
E-pasts: e-shop@ventum.lv, telefons: +371 25438606 (durvis un furnitūra), +371 29 383 382 (celtniecības materiāli)

Lidzīgas preces
Pielīmējošā mastika TechnoNICOL Nr. 22 (Višera) 20 kg
Закончился
Mastika pielīmēšanai TechnoNICOL Nr. 27 22 kg
Очень много
39,00€
Bituma laka TechnoNICOL Nr. 25 10l
Закончился
Alumīnija aizsargmastika TechnoNICOL Nr. 57 20 kg
Закончился