29383382 | Buvmateriāli
25438606 | Durvis, logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Preces kods:
V0294
Ražotājs:
TechnoNICOL
Закончился
Sakarā ar straujo izejmateriālu cenu kāpumu, mājaslapā norādītajām preču cenām ir informatīvs raksturs un tās var mainīties pasūtījuma apstiprināšanas brīdī. Lai saņemtu precīzu cenu piedāvājumu, lūdzam sazināties ar mums.

Bituma laka TechnoNICOL Nr. 25 ir naftas bituma šķīdums organiskajos šķīdinātājos ar sintētiskajām modificējošajām piedevām un sikatīvu.

Laka paredzēta metāla konstrukciju un izstrādājumu virsmu aizsargāšanai neilgas uzglabāšanas un transportēšanas laikā (seši mēneši mērenā klimatā saskaņā ar GOST 6992 pārklājumam vienā kārtā), betona un citu cietu virsmu gruntēšanai un krāsošanai, koksnes aizsardzības antiseptisko sastāvu pagatavošanai, kā arī alumīnija krāsas izgatavošanai. Ar laku apstrādātajai virsmai pēc nožūšanas ir jābūt viendabīgai, spīdīgai, bez piejaukumiem, nelīdzenumiem un grumbām. Krāsa – melna.

Izlietojums tiek noteikts atkarībā no veicamo darbu veida.
Iepakojums 3 l, 10 l tilpuma metāla spaiņi.


Ekrānā redzamie krāsu toņi ir atveidoti elektroniski. Tie var atšķirties no reālā krāsas toņa, jo mūsu krāsu uztveri ietekmē materiāla virsma, atspīdums, apgaismojums un citi faktori. Lai precīzi noteiktu krāsas toni, iesakām izmantot reālos krāsu toņu katalogus, kā arī vienmēr pārliecinieties par savu izvēli un izmantojiet toņu katalogus vidē vai apstākļos, kas līdzinās tiem, kādiem izvēlaties krāsu.

Preces bildei ir informatīvs raksturs. Tehniskie dati var atšķirties atkarībā no komplektācijas un izmēra. Furnitūra un tās izvietojums arī var atšķirties.

Papildus informāciju Jūs varat saņemt klientu apkalpošanas centrā internetveikalā  www.ventum.lv
E-pasts: e-shop@ventum.lv, telefons: +371 25438606 (durvis un furnitūra), +371 29 383 382 (celtniecības materiāli)

Lidzīgas preces
Jumta izolācijas emulsijas mastika TechnoNICOL Nr. 31 20kg
Закончился
Jumta mastika TechnoNICOL Nr. 21 (Technomast)
Очень много
66,00€
Pielīmējošā mastika TechnoNICOL Nr. 22 (Višera) 20 kg
Закончился