29383382 | Buvmateriāli
25438606 | Durvis, logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Preces kods:
V0522
Очень много
5,08€ / gab.
Sakarā ar straujo izejmateriālu cenu kāpumu, mājaslapā norādītajām preču cenām ir informatīvs raksturs un tās var mainīties pasūtījuma apstiprināšanas brīdī. Lai saņemtu precīzu cenu piedāvājumu, lūdzam sazināties ar mums.

CEWOOD dizaina plātnes lieliski parāda materiāla daudzveidību un estētisko pievilcību, vienlaicīgi būtiski uzlabojot telpas akustiku. Katra plātne ir roku darbs, ražota ar īpašu rūpību, atbilstoši augstākajām kvalitātes prasībām. Plātnes ir pieejamas dažādās formās un krāsās, tādējādi ir piemērotas unikālu un klasisku dizainu izveidei.

Plātnes izmērs - 289x250 mm (0.072 m2 / gab.)
Skaidu lielums -  1.0 mm

Nepieciešamības gadījumā ir iespējams pasūtīt CEWOOD plātnes ar citiem plātņu izmēriem, formām un krāsām. Šajā gadījumā, lūdzu, atsūtiet uz mūsu e-pastu Jūsu pieprasījumu ar telpas aprakstu un sniegsim Jums atbilstošu piedāvājumu! 


Ekrānā redzamie krāsu toņi ir atveidoti elektroniski. Tie var atšķirties no reālā krāsas toņa, jo mūsu krāsu uztveri ietekmē materiāla virsma, atspīdums, apgaismojums un citi faktori. Lai precīzi noteiktu krāsas toni, iesakām izmantot reālos krāsu toņu katalogus, kā arī vienmēr pārliecinieties par savu izvēli un izmantojiet toņu katalogus vidē vai apstākļos, kas līdzinās tiem, kādiem izvēlaties krāsu.

Preces bildei ir informatīvs raksturs. Tehniskie dati var atšķirties atkarībā no komplektācijas un izmēra. Furnitūra un tās izvietojums arī var atšķirties.

Papildus informāciju Jūs varat saņemt klientu apkalpošanas centrā internetveikalā  www.ventum.lv
E-pasts: e-shop@ventum.lv, telefons: +371 25438606 (durvis un furnitūra), +371 29 383 382 (celtniecības materiāli)

Lidzīgas preces
Konstruktīvās plātnes CEWOOD
Очень много
23,42€
Akustiskās griestu apdares plātnes CEWOOD
Очень много
19,45€
Skrūves akustisko plātņu montāžai CEWOOD
Очень много
72,60€