29383382 | Buvmateriāli
25438606 | Durvis, logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Preces kods:
V0202
Ražotājs:
TENAPORS
Закончился
Sakarā ar straujo izejmateriālu cenu kāpumu, mājaslapā norādītajām preču cenām ir informatīvs raksturs un tās var mainīties pasūtījuma apstiprināšanas brīdī. Lai saņemtu precīzu cenu piedāvājumu, lūdzam sazināties ar mums.

Dekoratīvie elementi tiek izgatavoti no TENAPORS EPS 200 markas putupolistirola. Maksimālais garums ir 2000 mm, platumā līdz 700 mm un augstumā līdz 340 mm.

Dekoratīvie elementi paredzēti fasādes dekoratīvajiem risinājumiem, iezīmējot stāvu dalījumu, dekorējot durvju vai logu ailas, karnīžu joslu un ārējo palodžu izveidei.
Putu polistirola izstrādājumiem dekorācijām ir iespējamas plašas izmēru variācijas.
Izstrādājumi var būt ar blīvumu 12-35kg/m3, atkarībā no izgatavojamā materiāla pielietošanas sfēras.

 

45x100x2000 mm

 

Cena pēc pieprasījuma.


Jautājumi:0

Nav jautājumu par šo produktu.

Ekrānā redzamie krāsu toņi ir atveidoti elektroniski. Tie var atšķirties no reālā krāsas toņa, jo mūsu krāsu uztveri ietekmē materiāla virsma, atspīdums, apgaismojums un citi faktori. Lai precīzi noteiktu krāsas toni, iesakām izmantot reālos krāsu toņu katalogus, kā arī vienmēr pārliecinieties par savu izvēli un izmantojiet toņu katalogus vidē vai apstākļos, kas līdzinās tiem, kādiem izvēlaties krāsu.

Preces bildei ir informatīvs raksturs. Tehniskie dati var atšķirties atkarībā no komplektācijas un izmēra. Furnitūra un tās izvietojums arī var atšķirties.

Papildus informāciju Jūs varat saņemt klientu apkalpošanas centrā internetveikalā  www.ventum.lv
E-pasts: e-shop@ventum.lv, telefons: +371 29383382

Lidzīgas preces